MV Agusta F4 1000 Ago
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MV Agusta F4 1000 Ago 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 166 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1407 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 189 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Največja hitrost | 299 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Pogosta vprašanja MV Agusta F4 1000 Ago
- Kateri je boljši? MV Agusta F4 1000 Ago ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MV Agusta F4 1000 Ago?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MV Agusta F4 1000 Ago.
- Kako priljubljen je MV Agusta F4 1000 Ago?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MV Agusta F4 1000 Ago.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

























